• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/search/top/?q=arel%20buti%CC%87k%20pasta-organi%CC%87zasyon&epa=SEARCH_BOX
Üyelik Girişi
Takvim
Saat
Site Haritası
CİNSİYET PARTİSİ Mİ YAPACAKSINIZ? KIZ MI?ERKEK Mİ? SÜPRİZ :)

Cinsiyet partisi nedir?
kız mı?  Erkek mi?


Cinsiyet sonucunu doktor muayenehanesinde öğrenmeyip, sevdikleri ile bir arada bir parti eşliğinde öğrenme istediğinden ortaya çıkıyor.
Doktor; cinsiyet bilgisini annenin yakın arkadaşlarından birine iletiyor ve bu tanıdık genelde baba adayı sponsorluğunda cinsiyet partisini organize ediyor.
Tüm bu hazırlık sürecinde ne anne, ne de diğer yakınları sonucu bilmiyor ve partinin son aşamasına kadar bu heyecanı yaşıyor.


Parti ev içinde düzenlenebileceği gibi, uygun bir kafe/restoran kullanımı ile de gerçekleştirilebiliyor. Önemli olan kişi sayınız ve bu partide yapmak istedikleriniz.
Partinin ana konusu malum; bebeğin cinsiyetini tahmin etmek, bunu bir oyuna ve şölene dönüştürmek. Bu doğrultuda gelen misafirler, bebeğin cinsiyetiyle ilgili tahminde bulunuyor, Bu tahmin süreci tabii ki çeşitli eğlenceli oyunlar ile devam ediyor ve parti boyunca çekilen fotoğraf ve videolar hem bebek hem de yakınları için ölümsüz birer anıya dönüşüyor.
Cinsiyet partisi İle Cinsiyetin Açıklanması Mutlu Son :
Partinin gerekliliklerini yerine getirdiniz, bolca eğlendiniz şimdi sıra geldi bebeğin cinsiyetini öğrenmeye!
Bunun için kullanılan bir kaç yöntemden ilki
cinsiyet konfetisi
cinsiyet pinyatası

normal cinsiyet balonları

BONUS:)
DEV UÇAN  CİNSİYET BALONU

Bütün bu cinsiyet partisi malzemeleri ve helyum uçan balon,balon konfetisi,ışıltı konfeti çeşitlerini sancaktepe sarıgazi cinsiyet tahmini,cinsiyet partisi (gender party) mağazamızdan alabilirsiniz..
sancaktepe sarıgazi çekmeköy yenidoğan samandıra sultanbeyli beykoz şile  bölgelerinde yapacağınız gender party cinsiyet partisi cinsiyet süprizi organizasyonlarınızda yanınızdayız
0216 622 50 60-0541 363 39 89
ArelAs Butik pasta & Parti uçan balon evi
  
507 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın